Kampanyalar


Mercedes-Benz’in Anadolu Yakasındaki Yeni Yıldızı…

15 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz marka araçlara hizmet veren Genç Mercanlar Otomotiv, yeni yılda, yeni yerinde Yetkili Servis olarak hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

 • YENİ

  Kış Kampanyası

 • YENİ

  Çocuk Araç Koltuğu Kampanyası

 • Garmin Map® PILOT Sistemi

 • Mercedes-Benz Navigasyon

 • Muayene Öncesi Ön Kontrol

 • Uzatılmış Garanti Paketleri

 • Lastik Garantisi

 • Ön Ödemeli Bakım Paketleri

 • Mercedes-Benz Orijinal Aksesuarları

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Kış Kampanyası

Kış Kampanyası


Mercedes-Benz otomobil sahipleri bu kışa fırsatlarla giriyor. Mercedes'lerinin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih edenleri çok orijinal bir kış bekliyor. Aracınızı yetkili servise getirin, hem yedek parçada %30'a varan indirimlerden hem de kış bakım setinde %50 indirim fırsatından yararlanın!


Üstelik Mercedes me Adapter hediyemizle otomobilinizi daha yakından tanımaya başlayın.

 • %30'a varan yedek parça indirimi
 • Mercedes me adapter hediye
 • %50 kış bakım seti indirimi*Kampanya, 15 Eylül 2018-28 Şubat 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağı’nı tercih eden tüm Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Kış bakım setine; buz kazıyıcı, kışlık cam suyu ve cam buz çözücü dahildir. Mercedes me Adapter'e uyumlu tüm otomobil müşterilerine "Mercedes me Adapter" hediye edilecektir; uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Çocuk Araç Koltuğu Kampanyası

Çocuk Araç Koltuğu Kampanyası


Büyükler kadar küçükler de konforuna düşkün.

Çocuğunuzu konforlu, sizi güvende hissettirecek Mercedes-Benz Aksesuar çocuk araç koltukları %15 indirimle Mercedes-Benz bayilerinde sizleri bekliyor. Bu indirimi kaçırmayın!*İlgili indirim oranı, kampanyaya katılan yetkili servislerde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Garmin Map® Pilot Navigasyon Sistemi

Garmin Map® Pilot Navigasyon Sistemi


Rahatlayın ve kendinizi teknolojinin emin ellerine bırakın.

“Tak ve Kullan” ile basit kurulum.

Garmin® MAP Pilot navigasyonunuzu aracınıza tanıtmak artık çok kolay. Yaklaşık 2 dakika süren bu işlem sizi uzun süren kurulum zahmetlerinden kurtaracak.

Tamamen entegre 3D harita gösterimi.

Ekstradan bir ürüne gerek kalmadan, merkezi gösterge panelinizi bir navigasyon sistemine çevirin! 3 Boyutlu gösterim, harita detayı belirlemesi, alternatif rota tercihleri, yolunuzun üzerindeki önemli mekanları belirlemek gibi gelişmiş yol kılavuz sistemi ile Garmin® MAP PILOT bir yardımcıdan bekleyebileceğiniz her şeyi size sunuyor. Üstelik Mercedes-Benz güvenlik standartlarına sadık kalarak.

Adres kayıtları ve akıllı kullanım.

Dilerseniz son kullanılan rotalar, dilerseniz ev lokasyonu veya öncesinden favorilerinize eklediğiniz rotaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, rotanız üzerinde ilerlerken ara rotalar eklemeniz de mümkün!

Rotanızı istediğiniz gibi şekillendirin.

Rotanızı belirlerken ister en kısa yolu, ister en ekonomik yolu

Trafik bilgisi ile en kısa yoldan gidin.

TMC trafik bilgisi sistemi ile yoğun trafik artık sizi korkutmayacak, olabilecek en hızlı rota ile yolunuza varın! Trafik özelliği, güncelleme ile de kullanılabilmektedir.

Touchpad ile kullanımı kolay arayüz.

Kullanımı oldukça kolay, Garmin® arayüzü. Aracınızın kumanda ünitesi ya da touchpad’i ile sürüş esnasında rahatça ayarlama yapın ve gideceğiniz rotayı belirlemeye başlayın!

Garmin Map® Pilot navigasyonuna sahip olmak ve aracınıza uygunluğunu öğrenmek için yetkili servislerimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz lütfen tıklayınız.

Garmin Map® Pilot navigasyonuna sahip olmak ve aracınıza uygunluğunu öğrenmek için yetkili servislerimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz veya daha önceden ürünü edinen bir müşterimiz iseniz, ücretli harita güncellemesi hakkında bilgi almak için lütfen bize danışınız.

Uygun Seriler
 • C-Serisi (02.14 üretim tarihinden itibaren)
 • GLC (07.15 üretim tarihinden itibaren)
 • E-Serisi Coupé (05.15 üretim tarihinden itibaren)
 • E-Serisi Sedan (04.15 üretim tarihinden itibaren)
 • CLA (11.14 üretim tarihinden itibaren)
 • B-Serisi (11.14 üretim tarihinden itibaren)
 • CLS (09.14 üretim tarihinden itibaren)
 • GLA (03.14 üretim tarihinden itibaren)
 • A-Serisi (10.15 üretim tarihinden itibaren)
 • GLE (07.15 üretim tarihinden itibaren)
 • GLA (10.15 üretim tarihinden itibaren)
Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Mercedes-Benz SD Card Navigation

Mercedes-Benz Navigasyon


Yola çıkmaya hazır mısınız? Üç boyutluharitası ve geniş ekran görünümü ile E-Serisi aracınız için özel olarak sunulan "Mercedes-Benz Navigation" sizi hedefinize kolaylıkla ulaştırsın.

Rotanızı aracınızın ana ekranından takip edin.

E-Serisi aracınızın geniş ana ekran ünitesinden nereye gittiğinizi rahatlıkla takip edin. Hem teknolojinin keyfini yaşayın, hem de telefon tutucu ürünlerinin yarattığı güvenlik riskini ortadan kaldırın!

Adres arama fonksiyonu ile istediğiniz adrese ulaşın.

Navigasyon içinde bulunan arama özelliği sayesinde, veritabanında bulunan tüm adreslere kolayca ulaşabilirsiniz.

Adreslerinizi istediğiniz gibi kaydedin.

Eviniz, iş yeriniz gibi sık gittiğiniz adresleri kaydedin, bir sonraki seferde bir tuşla rotanızı belirleyin.

Kısa süren kurulum.

Kurulumu oldukça kolay bu ürün için,servislerimizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Uygun Seriler
 • E-serisi - Temmuz trafiğinde çıkış itibariyle

Mercedes-Benz Navigation ürününe sahip olmak veya aracınızın uygunluğunu kontrol etmek için ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır:

Formu doldurak için tıklaynız.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Muayene Öncesi Ön Kontrol

Muayene Öncesi Ön Kontrol


Periyodik araç muayenesinden önce ücretsiz ön kontrolle zamandan kazanın!

Periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerine gelin; muayene sırasında hızlı, eksiksiz ve tam kontrolün keyfini çıkarın.

Zamanınız da aracınız kadar değerli.

Mercedes-Benz’iniz, diger marka otomobillerde de olduğu gibi yasal olarak, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir periyodik muayeneden geçmek zorundadır.

Istatisiklere göre, Türkiye'de muayeneye giren motorlu araçların %30'undan fazlası, muayene şartlarını taşımadıgından geçer not alamıyor. Bu tür istenmeyen durumlarda, araç sahipleri muayene islemlerini tekrar ederek zaman kaybedebilir ve/veya ilave maliyetlere katlanmak zorunda kalabilir. Mercedes-Benz yetkili servisleri, muayene islemlerinden tek seferde geçmenizi kolaylastırmak, eksikliklerinizi tamamlamak ve sizi doğru yönlendirebilmek adına muayene öncesi ücretsiz kontrol hizmetini vermekten büyük memnuniyet duyar.


Neden Ön Kontrol ?

 • Muayene mevzuatına uygun kontroller
 • Kusurların tespiti ve giderilmesi
 • Eğitimli, uzman ekip
 • Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet
 • Orijinal yedek parça

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Uzatılmış Garanti Paketleri

Uzatılmış Garanti


ServicePlus: 3. yıl için uzatılmış garanti

Yetkili servise 2 yıl düzenli gelenlere, 3. yıl ServicePlus hediye!İlk 2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerini düzenli olarakMercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşterilerimize, 3. yılın sonuna kadargeçerli olan ServicePlus ücretsiz olarak hediye edilmektedir.ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca kilometre sınırıolmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek malzeme ve/veyamontaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafındankarşılanacaktır. ServicePlus hizmet paketinden yararlanmak için otomobiliniziüçüncü yılında da yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimizegetirmeniz yeterli olacaktır.


AdvantagePlus : 4. yıl için uzatılmış garanti

AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma.Mercedes-Benz marka otomobiliniz, 4. yılın sonuna kadar teknik arızalara karşıekstra 1 yıl koruma altına alınabilir. Yasal garanti süresi ve ServicePlus süresindearacın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, yetkili servislerimizeyaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınız 1 yıl dahakilometre sınırı olmaksızın teknik arızalara karşı koruyabilirsiniz.AdvantagePlus (Geniş Kapsam): Araçta teknik arızadan dolayı arızalanan bütünparçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilindedir ve belirlenmişşartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.


Araç Tipi AdvantagePlus Kampanyalı Fiyatlar
(Yaşı 0-12 ay aralığındaki otomobiller için)
AdvantagePlus Normal Fiyatlar
(Yaşı 13-39 ay aralığındaki otomobiller için)
A-Serisi 1.200 TL + KDV 1.700 TL + KDV
B-Serisi1.200 TL + KDV1.700 TL + KDV
CLA-Serisi1.200 TL + KDV 1.700 TL + KDV
GLA-Serisi1.200 TL + KDV1.700 TL + KDV
C-Serisi1.400 TL + KDV1.900 TL + KDV
SLK / SLC-Serisi1.400 TL + KDV1.900 TL + KDV
GLK / GLC-Serisi1.400 TL + KDV1.900 TL + KDV
CLS-Serisi2.7000 TL + KDV3.200 TL + KDV
GL / GLS-Serisi7.000 TL + KDV8.500 TL + KDV
ML / GLE-Serisi7.000 TL + KDV8.500 TL + KDV
S-Serisi7.000 TL + KDV8.500 TL + KDV
SL-Serisi7.000 TL + KDV8.500 TL + KDV
AMG Motorlu Araçlar7.000 TL + KDV8.500 TL + KDV
Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Lastik Garantisi

Lastik Garantisi


Yollarda kötü sürprizler sizi beklese de lastik garantisi keyfinizi yerine getirebilir. Çünkü yetkili servislerimizden alacağınız otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı garanti altında! Üstelik 24 aya kadar.

Lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşullar hakkında detaylı bilgi için Müşteri Danışmanlamızla ile iletişime geçebilirsiniz

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Ön Ödemeli Bakım Paketleri

Ön Ödemeli Bakım Paketleri


Bakımınızı önceden alın, fiyat avantajından faydalanın.

Mercedes-Benz yetkili servislerinde, ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla bakım paketi satın alın; %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajını kaçırmayın.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ön ödemeli bakım paketlerinin geçerli olduğu araç tiplerini öğrenmek için Yetkili Servislerimize danışabilir veya 444 62 44 iletişim hattımızı arayabilirsiniz. İndirim avantajı, bakım içeriğine göre farklılık gösterebilir. %40’lık oran rutin değişen parçalara ek olarak otomatik şanzıman yağı, fren hidroliği, adblue katkısı, buji değişimi de olacağı dikkate alınarak hesaplanmıştır. Geçerli olan modeller ve yapı tarzları: C-Serisi (W204.045, W204.031, W204.049), B-Serisi (W204.008, W245.231), E-Serisi (W211.041, W211.042, W212.048, W212.002, W212.003, W212.047, W212.089, W212.082, W212.093) Ön ödemeli bakım paketleri, sadece kampanyaya katılmayı kabul eden yetkili servislerde geçerlidir.

Mercedes-Benz Orijinal Aksesuarları